Pronájem: Hájovna Šerlišský Mlýn

 • Byty
 • Chaty a chalupy
 • Hájovna Šerlišský Mlýn - informace o pronájmu

   

  Nabízíme vám nadstandartní ubytování ve 4 pokojích s vlastním sociálním zařízením. Maximální ubytovací kapacita je 17 lůžek + 1 přistýlka. V přízemí je vám k dispozici prostorná plně vybavená kuchyňská linka, jídelna, společenská místnost s krbovými kamny, dětský koutek a lyžárna. V letních měsících si užijete, venkovní posezení u ohniště, gril a děti určitě ocení dětské hřiště, pískoviště a trampolínu.

  Jedinečná poloha hájovny umožňuje maximální sportovní vyžití po celý rok. Lyžařský vlek 100 m od chalupy a další lyžařská střediska v nedaleké Deštné v Orlických horách a polském Zielenieci. Běžky můžete nasadit přímo u chalupy a vydáte se po upravených stopách Orlických hor. V létě oceníte velké množství turistických i cykloturistických tras a mnoho jiných aktivit, které tento kraj nabízí. Hájovnu si oblíbili i ti, kteří nehledají sportovně aktivní dovolenou, ale preferují relaxaci a klid v úžasné přírodě. Sběr hub a borůvek může začít jakmile vykročíte z hájovny.

  Příjezd po udržované cestě a parkování u hájovny.

  Při pronájmu celé chalupy získáte nejen naprosté soukromí, ale i zvýhodněnou cenu.


  Léto - pronájem

  Okolí

  Šerlišský Mlýn, Velká Deštná, Národní přírodní rezervace Bukačka, Lanové centrum, terénní tříkolky, vyjížďky na koních, turistika, cykloturystika, běžkování a sjezdové lyžování


  Upřesňující podmínky pronájmu chalupy:

  • Ubytovací kapacita k pronájmu: 18 osob.
  • Pronájem je možný po celý rok.
  • Cena pronájmu:
   • Léto - sezóna: 24000,- kč
   • Zima - sezóna: 34000,- kč
   • Mimo sezonu: 20000,- kč
   • Silvestr: 49000,- kč
  • Cena zahrnuje veškerou spotřebovanou vodu, WIFI, lůžkoviny a ručníky.

   Cena nezahrnuje spotřebovanou elektrickou energii - bude se účtovat dle skutečné spotřeby při odjezdu. Dále cena nezahrnuje spotřebované dřevo do krbu - účtuje se 150Kč/den v případě využití. Záloha 50%, zbytek ceny se platí na místě při příjezdu. Rekreační poplatek 13Kč/osoba/den se platí rovněž při příjezdu. Vratná záloha 4000Kč.


  Kontakt na pronájem

  Pavla Slezáková
  606618250
  www.serlisskymlyn.cz

   

  Rezervace pronájmu

  Více informací o pronajímaném objektu (Hájovna Šerlišský Mlýn) Vám rádi odpovíme na základě odeslání nezávazné objednávky:

   
  Jméno a příjmení: (povinná položka)
  Telefon:
  E-mail: (povinná položka)
  Termín:
  Počet osob (dospělých a dětí zvlášť)
  Vzkaz:
  (povinná položka)
  Kontrolní kód (opište kontrolní kód)
   

  zpět na chaty a chalupy v Orlických horách
  Zima - chalupa k pronájmuLéto - chalupa k pronájmuJídelna - chalupa k pronájmuSpol místnost - chalupa k pronájmuSpol místnost - chalupa k pronájmuHerna - chalupa k pronájmuPokoj - chalupa k pronájmuPokoj - chalupa k pronájmuChodba - chalupa k pronájmuHřiště - chalupa k pronájmuHřiště - chalupa k pronájmuVnitřek - chalupa k pronájmuVnitřek - chalupa k pronájmuVnitřek - chalupa k pronájmuVnitřek - chalupa k pronájmuVnitřek - chalupa k pronájmuVnitřek - chalupa k pronájmuLéto - chalupa k pronájmu
  Není k dispozici.
   

  Další pronájmy chat a chalup jsou k dispozici na stránce e Chalupy CZ.
  Máme pro Vás také stránku s penziony Orlické hory.
  nebo hledejte více ubytování v Orlických horách: seznam ubytování Orlické hory.