Pronájem: Na Rychtrovně

 • Byty
 • Chaty a chalupy
 • Na Rychtrovně - informace o pronájmu

   

  Ubytování v domácím prostředí domu v horní části obce Bílý Potok pod Smrkem v Jizerských horách, je vhodné pro celoroční rekreaci a to pro 1 - 5 osob. Prostorný byt o CP 100 m2 je orientován na jih, je tedy světlý a slunný. Samozřejmostí je možnost vlastního vaření v zařízené kuchyni. Obývací pokoj je prostorný, cca 40 m2 vybavený led tv se satelitním příjmem, možno též využít DVD přehrávač. Z obývacího pokoje je vstup do dalších 2 pokojů, z nichž jeden je průchozí. Vytápění bytu je vlastním kotlem na tuhá paliva. K dispozici je rozlehlá udržovaná zahrada, které je ohraničena horským potokem.

  Pro milovníky sportu široké sportovní vyžití v blízkém okolí. V létě turistika, cyklistika, singltrek, houbaření, v zimě běžecké lyžování(nedaleko od domu je nástup na Jizerskou magistrálu) nebo sjezdovky v nedalekém Polsku nebo Liberci. V případě nepříznivého počasí je možné navštívit nedaleké plavecké bazény - vše v okruhu 30 km, hrad a zámek nebo bowling - Frýdlant 14km, botanickou zahradu nebo zoo v Liberci. V místě je obchod, pošta, autobusová zastávka 5 minut chůze. Vlaková zastávka 20 min chůze. V zařízeném apartmánu nabízím odpočinek a s ním spojené příjemné zážitky v krásném prostředí Jizerských hor.


  Ze zahrady - pronájem

  Okolí

  Jaro - podzim: Singltrek pod Smrkem je první destinací značky Singltrek v České republice. Jedná se o síť cyklo stezek, umístěnou pod majestátní horu Smrk do překrásné divoké přírody severních svahů Jizerských hor.

  In line - trasa kolem Soušské přehrady(10km), stezka Mníšek (20km), areal Vesec(35km)

  Koupání - V okolí je na výbĕr z vodních nádrží, rybníků i koupališť, kde se můžete v klidu opalovat a zaplavat si. Liberecká přehrada (35 km), Kristina (zaplavený lom 45 km), Jablonecká přehrada (30 km).

  Turisticé výlety - jsou pro Vás k dispozici potřebné mapy k zapůjčení.

  Horolezectví - možnosti zalézt si ve skalách Jizerských hor. Rezervace Tišina s nadhernými skalními útvary v bezprostřední blízkosti. Další příležitosti k lezení od 5 - 15km. Ferdinandov, Oldřichov.

  Zima: Jizerská magistrála - Smědava. Nástupní místo na Jizerskou magistrálu - více než 100 km upravovaných tratí, z nichž velká část vede po jizerské náhorní rovině, takže je vhodná i pro méně zdatné lyžaře. Z Jizerské magistrály se lze dostat dále na Krkonošskou lyžařskou cestu a na polské lyžařské tratě.

  Blízká lyžařská střediska: Świeradów Zdrój, Szklarska Poreba


  Upřesňující podmínky pronájmu chalupy:

  • Ubytovací kapacita k pronájmu: 5 osob.
  • Pronájem je možný po celý rok.
  • Cena pronájmu:
   • Léto - sezóna: 7000,- kč
   • Zima - sezóna: 7500,- kč
   • Mimo sezonu: 7000,- kč
   • Silvestr: 12500,- kč
  • příplatek za domácí mazlíčky 50,- Kč/den

  Kontakt na pronájem

  Josef Křelina
  602140227


   

  Rezervace pronájmu

  Více informací o pronajímaném objektu (Na Rychtrovně) Vám rádi odpovíme na základě odeslání nezávazné objednávky:

   
  Jméno a příjmení: (povinná položka)
  Telefon:
  E-mail: (povinná položka)
  Termín:
  Počet osob (dospělých a dětí zvlášť)
  Vzkaz:
  (povinná položka)
  Kontrolní kód (opište kontrolní kód)
   

  zpět na chaty a chalupy v Jizerských horách
  Ze zahrady2 - chalupa k pronájmuLožnice1 - chalupa k pronájmuSpolečenská místnost - chalupa k pronájmuKoupelna - chalupa k pronájmuSkalní vyhlídka Paličník - chalupa k pronájmuZahrada - chalupa k pronájmu1 - chalupa k pronájmu
  Není k dispozici.
   

  Další pronájmy chat a chalup jsou k dispozici na stránce e Chalupy CZ.
  Máme pro Vás také stránku s penziony Jizerské hory.
  nebo hledejte více ubytování v Jizerských horách: seznam ubytování Jizerské hory.