Pronájem: Horský penzion - Jizerské hory

 • Byty
 • Chaty a chalupy
 • Horský penzion - Jizerské hory - informace o pronájmu

   

  Penzion je zařízen pro 19 osob, po domluvě je možné přidat dětskou postýlku nebo počet lůžek upravit. Na chatě je pro Vás připraveno celkem pět pokojů (Čtyři čtyřlůžkové a jeden dvoulůžkový pokoj. Pokoje jsou provedeny do horského stylu s rodinnou atmosférou a výhledem na Jizerské hory. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Pokoje jsou jednoduše zařízené bez zbytečných doplňků (květináče, skleněné vázy), o které by se dítě mohlo zranit.

  Součástí penzionu je kuchyň s nadstandardním vybavením – myčka na nádobí, dvě velké lednice s mrazáky, tři samostatné dřezy, plynový sporák s troubou, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar, digitální váha a jiné kuchyňské potřeby, které využijí zejména rodiny s dětmi a školy. Jídelní souprava je dostatečná pro všechny ubytované v penzionu

  V přízemí se nachází společenská místnost s malým barem a krbem na dřevo, který Vám zpříjemní zimní večery. Pro děti i dospělé jsou připraveny společenské hry, soutěže a informace o Jizerských horách a okolí Tato místnost je určená pro stravování, relaxaci, oslavy narozenin, firemní večírky a podobné akce.

  : Úschovna na lyže, horská kola a jiná sportovní vybavení

  : Ohniště s posezením a možností grilování

  : Bazének a trampolína o velikost 4.20

  : Šipky, skluzavka, houpačky, dětské a společenské hry

  : TV/DVD/VIDEO.


  Horský penzion - Jizerské hory - pronájem

  Okolí

  Sportovně naladěné hosty jistě nadchne blízkost Jizerské magistrály (cca 400 m), sjezdovek na Severáku (1,5 km) čí v Bedřichově na Malinovce (2 km). Pro případ nepříznivého počasí okolí nabízí mnoho možností jak zabavit sebe i děti. Bazén s vodními atrakcemi v Jablonci, Aquapark Babylon a ZOO v Liberci, muzea, galerie…

  V letním období mnoho příležitostí k pěším a cyklistickým výletům (např. rozhledny Slovanka a Královka, Josefodolská přehrada, Muzeum sklářství Kristiánov…). Nejbližší koupání v Jablonecké přehradě Mšeno nebo v Bedřichovském koupališti. Jízda na koni v Hraběticích, na Nové louce, na Prezidentské chatě. K dispozici je vlastní trampolína a bazének.

  Blízká lyžařská střediska: Severák, Bedřichov, Josefův Důl, U pily Lučany, Nová ves (nad Nisou), Smržovka, Tanvaldský Špičák, Světlý vrch.


  Upřesňující podmínky pronájmu chaty:

  • Ubytovací kapacita k pronájmu: 19 osob.
  • Pronájem je možný v létě.
  • Cena pronájmu:
   • Léto - sezóna: 7490,- kč
   • Zima - sezóna: 8490,- kč
   • Silvestr: 42000,- kč
  • Rozpis cen pronájmu naleznete na adrese http://www.ubytujsevjizerkach.cz/cenik/

  Kontakt na pronájem

  Jaroslav Městka
  +420606888034
  www.ubytujsevjizerkach.cz/

   

  Rezervace pronájmu

  Více informací o pronajímaném objektu (Horský penzion - Jizerské hory) Vám rádi odpovíme na základě odeslání nezávazné objednávky:

   
  Jméno a příjmení: (povinná položka)
  Telefon:
  E-mail: (povinná položka)
  Termín:
  Počet osob (dospělých a dětí zvlášť)
  Vzkaz:
  (povinná položka)
  Kontrolní kód (opište kontrolní kód)
   

  zpět na chaty a chalupy v Jizerských horách
  Horský penzion - Jizerské hory - chata k pronájmuHorský penzion - Jizerské hory - chata k pronájmuHorský penzion - Jizerské hory - chata k pronájmuHorský penzion - Jizerské hory - chata k pronájmuHorský penzion - Jizerské hory - chata k pronájmu
  Není k dispozici.
   

  Další pronájmy chat a chalup jsou k dispozici na stránce e Chalupy CZ.
  Máme pro Vás také stránku s penziony Jizerské hory.
  nebo hledejte více ubytování v Jizerských horách: seznam ubytování Jizerské hory.