Pronájem: Horská chalupa Vávrovi

 • Byty
 • Chaty a chalupy
 • Horská chalupa Vávrovi - informace o pronájmu

   

  Plně vybavená roubená chalupa k pronajmutí poskytuje možnost ubytování pro 2 až 8 osob ve 2 ložnicích. Ložnice a pokoje: přízemí - velký obývák s krbem, 1 velká vybavená kuchyně, podkroví - velká ložnice s "letištěm" pro 4 - 5 osob + malá ložnice pro 2 - 3 lidi. Sociální zařízení: v přízemí, koupelna s umyvadlem a sprchovým koutem, samostatné splachovací WC, sauna pro 5 osob, odpočívárna/sušárna. Topí se třemi akumulačními kamny, vedle kterých lze přitápět krbovými kamny na dřevo (dřevo v objektu). Ohřev teplé vody zajišťuje výkonný elektrický průtokový ohřívač = horká voda k dispozici kdykoliv a pro všechny. V případě potřeby možno dotápět elektrickými radiátory. Stravování: možno dohodnout celodenní stravování či polopenzi v rekr. chatě (20m), v místě několik reasturací, nejbližší cca 200m. Kuchyň je obývací, plně vybavená (kromě myčky). Chalupa je plně zařízena, 2 TV, sauna, krb, gril, ohniště aj., vyjma povlečení, které si můžete přivézt, nebo Vám ho připravíme za příplatek 150 Kč na osobu. Volné termíny od 14.3.2015


  1 - pronájem

  Okolí

  Okolí chalupy je mimořádně vhodné na lyžování (3 vleky na Špičáku v dosahu pěší chůze - cca 5 minut nebo autem přímo na parkoviště u vleku, kde se neplatí), další 2 vleky v místě. Ideální na běžky, turistiku, cyklistiku. Objekt je dobře přístupný i v zimě - autem lze dojet přímo ke vchodu, parkoviště v létě na pozemku, v zimě na neplacenémm parkovišti hned vedle pozemku. Pozemek je neoplocený. Doprava autem, jinak vlakem nebo autobusem do Jablonce, Jiřetína či do Desné, odtud autobusem (5 minut)do nejbližší zastávky (cca 200 metrů). Na lyžování není automobil zapotřebí - vše v pěším dosahu, ze Špičáku možno v zimě dojet na lyžích až do chalupy.


  Upřesňující podmínky pronájmu chalupy:

  • Ubytovací kapacita k pronájmu: 8 osob.
  • Pronájem je možný v létě.
  • Cena pronájmu:
   • Léto - sezóna: 5000,- kč
   • Zima - sezóna: 8000,- kč
   • Mimo sezonu: 4000,- kč
   • Silvestr: 8000,- kč
  • Provoz chalupy celoročně, silvestrovské pobyty. Uvedené ceny jsou bez spotřeby el. energie!

   El. energie je po skončení ubytování vyúčtována dle skutečné spotřeby, v topné sezóně se cena za týden pohybuje kolem 2.000,-(topení, teplá voda, sauna atd. ) a mimo topnou sezónu cca 200,-. Dřevo do krbu v rozumné míře k dispozici.

   Možný též dlouhodobější pronájem (od května do listopadu) za sníženou cenu.


  Kontakt na pronájem

  Jan Vávra
  +420604270270


   

  Rezervace pronájmu

  Více informací o pronajímaném objektu (Horská chalupa Vávrovi) Vám rádi odpovíme na základě odeslání nezávazné objednávky:

   
  Jméno a příjmení: (povinná položka)
  Telefon:
  E-mail: (povinná položka)
  Termín:
  Počet osob (dospělých a dětí zvlášť)
  Vzkaz:
  (povinná položka)
  Kontrolní kód (opište kontrolní kód)
   

  zpět na chaty a chalupy v Jizerských horách
  1 - chalupa k pronájmu2 - chalupa k pronájmu3 - chalupa k pronájmu4 - chalupa k pronájmu5 - chalupa k pronájmu6 - chalupa k pronájmu7 - chalupa k pronájmu8 - chalupa k pronájmu9 - chalupa k pronájmu12 - chalupa k pronájmu11 - chalupa k pronájmu10 - chalupa k pronájmu13 - chalupa k pronájmu
  Není k dispozici.
   

  Další pronájmy chat a chalup jsou k dispozici na stránce e Chalupy CZ.
  Máme pro Vás také stránku s penziony Jizerské hory.
  nebo hledejte více ubytování v Jizerských horách: seznam ubytování Jizerské hory.