Pronájem: Horská chata Kladské Sedlo

 • Byty
 • Chaty a chalupy
 • Horská chata Kladské Sedlo - informace o pronájmu

   

  Chata Kladské sedlo je ustředním bodem na pomezí mezi krásami Jeseníků a oblasti polského Klodska - polskou i českou stranu můžete prozkoumat pěšky nebo na kole. To vše na přehledně značených trasách vhodných pro rekreační i náročné sportovce. Mezi nejoblíbenější cíle patří 9km vzdálený Paprsek, 8 a půl km vzdálený Kralický Sněžník, 6km vzdálené Návrší nebo 5km vzdálený Śnieżnicki Park Krajobrazowy. Dokonale hladká silnice klikatící se přimo od vchodu chaty Kladské sedlo až do několik kilometrů vzdálené vesnice Seninka je jednou z nejvyhledávanějších oblastí pro sjezd na čemkoli, co má kola a vyžaduje slabý provoz. Pravidelně jsou zde pořádány závody na koloběžkách či longboardech. Pokud na Kladské sedlo vyrazíte i s dětmi, určitě je nadchnou venkovní houpačky, zavěšené sítě a velká trampolína. K vnitřnímu vybavení chaty pak patří také herní konzole s pohybovým ovladačem a plochou obrazovkou, takže si mužete zasportovat a zahrát i tehdy, když vám nebude přát počasí. Pouze pár minut jizdy na polskou stranu státní hranice si můžete vyzkoušet rybolov v sádkách nebo si pouze vychutnat skvěle připravené čerstvé rybí maso na grilu v místní restauraci. Personál ochotně přijme platbu v českých korunách i polských zlotých. Pohodlí vám při pobytu nabídnou 4 pokoje (2x dvoulůžkový a 2x čtyřlůžkový pokoj a navíc jsou možné 2 přistýlky). Ubytovací kapacita chaty Kladské sedlo je tedy 14 osob. Každý pokoj je vybaven ložním a koupelnovým přislušenstvím, samostatným topením a má vlastní koupelnu se sprchovým koutem, WC a elektrickým sušákem. Trávit společný čas můžete i uvnitř chaty, kde v přízemí naleznete dostatek prostoru ve dvou místnostech s posezením. Uvnitř chaty je plně vybavená kuchyň se sporákem, troubou, fritovacím hrncem, rychlovarnou konvicí, lednicí a mrazákem. Po dohodě lze zajistit teplé či studené snídaně nebo kompletní pokrmy na celou dobu pobytu. K venkovnímu zázemí patři velký gril s mramovorou deskou a krytým posezením a otevřené ohniště s lavicemi. Dále u chaty nově najdete dřevěnou houpačku a závěsnou síť pro relax a velkou trampolínu vhodnou pro děti i dospělé návštěvníky.

  Pronájem celé chaty na víkend pro 12 lidí je cena 5000,- Kč , pronájem chaty na týden je 10000,- Kč.


  4 - pronájem

  Okolí

  V zimě si můžete vychutnat jednoduché i náročnější sjezdovky vzdálené pouhých 15 minut jizdy autem. Areál Paprsek je vybaven lanovkou a dvěma vleky a najdete zde i profesionálně udržovaný snowpark.

  Milovníky běhu na lyžich jistě nadchne možnost vyrazit přímo od chaty na upravené běžkařské tratě protínající vrcholky Jeseníků.


  Upřesňující podmínky pronájmu chaty:

  • Ubytovací kapacita k pronájmu: 14 osob.
  • Pronájem je možný v létě.
  • Cena pronájmu:
   • V sezonu: 300,- kč
  • Cena za 1 osobu za noc je 300,- Kč

   Pronájem celé chaty na víkend je 5000,- Kč

   Pronájem celé chaty na týden je 10000,-Kč


  Kontakt na pronájem

  Nevtipová
  +420608106239
  www.kladskesedlo.cz

   

  Rezervace pronájmu

  Více informací o pronajímaném objektu (Horská chata Kladské Sedlo) Vám rádi odpovíme na základě odeslání nezávazné objednávky:

   
  Jméno a příjmení: (povinná položka)
  Telefon:
  E-mail: (povinná položka)
  Termín:
  Počet osob (dospělých a dětí zvlášť)
  Vzkaz:
  (povinná položka)
  Kontrolní kód (opište kontrolní kód)
   

  zpět na chaty a chalupy v Jeseníkách
  8 - chata k pronájmu1 - chata k pronájmu 2 - chata k pronájmu 3 - chata k pronájmu5 - chata k pronájmu6 - chata k pronájmu7 - chata k pronájmu9 - chata k pronájmu10 - chata k pronájmu11 - chata k pronájmu11 - chata k pronájmu12 - chata k pronájmu13 - chata k pronájmu14 - chata k pronájmu15 - chata k pronájmu16 - chata k pronájmu
  Není k dispozici.
   

  Další pronájmy chat a chalup jsou k dispozici na stránce e Chalupy CZ.
  Máme pro Vás také stránku s penziony Jeseníky.
  nebo hledejte více ubytování v Jeseníkách: seznam ubytování Jeseníky.