Pronájem: Chata na Lučině u rozhledny

 • Byty
 • Chaty a chalupy
 • Chata na Lučině u rozhledny - informace o pronájmu

   

  Využijte ubytování v pěkné chatě, na klidném místě v lesíku na proti bývalého rekreačního střediska "Čerťův Mlýn".

  Chata se nachází v chatové oblasti Lučina, ležící v CHKO Bílé Karpaty vzdálené 3,5 km od obce Radějov a 3 km od obce Tvarožná Lhota na jižní Moravě.

  Nabízíme pronájem jedno patrové chaty 2 + KK s max. 4 lůžky a 2 přistýlkami. Součástí chaty je posezení se zahradním nábytkem, venkovním grilem a ohništěm. Parkování je přímo u chaty (v nedeštivém počasí) nebo na parkovišti u zpevněné cesty - patří k chatě. Parkoviště je cca 1 min cesty z kopce k chatě. Celé okolí chaty je udržovano skalkami a travnatou plochou. Na ploše před chatou se nachází malý bazének, který po domluvě je možno napustit.


  pohled na chatu - pronájem

  Okolí

  Oblast Bílých Karpat je vhodná pro pěší turistiku, ale také cykloturistiku. Za příznivých podmínek zde rostou houby a na lukách léčivé byliny.

  Strážnicko je také vyhlášenou vinařskou oblastí. V případě zájmu je k dispozici dostatek vinoték i soukromých sklípků.

  Koupání:

  Nedaleko chaty, asi 15 minut chůze či 5 min autem, se nachází umělá vodní nádrž LUČINA. Kvalita vody v nádrži je velmi dobrá. Je zde velká travnatá pláž ze vstupem do vody po chodech a nebo kamínkovo-travnatá pláž, kde je pozvolný vstup do vody a možnost půjčení šlapadel a velkých nafukovacích důší. Zdejší sluníčko velice dobře opaluje, proto nezapomeňte na vhodnou ochranu.

  Další možnost koupání je na koupališti ve Strážnici ( 7 km ) a nebo jako celodenní výlet do Aquaparku v Uherském Brodu ( 43 km), popř. v novém Aquaparku v Pasohlávkách u Pálavy. (asi100 km).

  Rozhledna TVAVIČNÁ - je od chaty asi 15 minut chůze po stesce. Z rozhledny je krásný výhled do okolí a údolí řeky Moravy. Za dobrých podmínek je viditelnost až 80 km. Při cestě na rozhlednu budete míjet zajímavou atrakci čím je SALAŠ TRAVIČNÁ - chovají spoustu domácích zvířat (ovce, krávy, koně) a je to velké vyžití pro děti.

  STRÁŽNICE - město plné folklórních akcí.

  Ve Strážnici je i zámek a krásné zámecké zahrady.

  Plavba po Baťově kanále zaujme děti i dospělé.

  A nejkrásnějším a nejzajímavějším místem je Strážnický Skanzen.


  Upřesňující podmínky pronájmu chaty:

  • Ubytovací kapacita k pronájmu: 6 osob.
  • Pronájem je možný v létě.
  • Cena pronájmu:
   • Léto - sezóna: 5250,- kč
  • Vratná kauce je 2000 Kč. Po ukončení pobytu vám bude kauce vrácena. V ceně není zahrnuta cena el. energie, bude účtová dle stavu počitadla elektroměru. Zálohu 50% ceny je třeba zaplatit do 5ti pracovních dní a zbytek ceny se platí při první dnu nástupu a el. energie se zaplatí při odjezdu.

  Kontakt na pronájem

  Iva Kolaříkova
  724 926 937
  www.chata-na-lucine.estranky.cz

   

  Rezervace pronájmu

  Více informací o pronajímaném objektu (Chata na Lučině u rozhledny) Vám rádi odpovíme na základě odeslání nezávazné objednávky:

   
  Jméno a příjmení: (povinná položka)
  Telefon:
  E-mail: (povinná položka)
  Termín:
  Počet osob (dospělých a dětí zvlášť)
  Vzkaz:
  (povinná položka)
  Kontrolní kód (opište kontrolní kód)
   

  zpět na chaty a chalupy v Bílých Karpatech
  rozkládací sedačka v obýváku - chata k pronájmurohová sedačka v obýváku - chata k pronájmulevé postele v horním pokoji - chata k pronájmupravé postele v horním pokoji - chata k pronájmuschody do horního patra - chata k pronájmujídelna - chata k pronájmukuchyňský kout s lednicí - chata k pronájmukoupelna - chata k pronájmusprchový kout - chata k pronájmuwc vedle koupelny - chata k pronájmuwc u ob. pokoje se zatahovacími dveřmi - chata k pronájmuvenkovní posezení u grilu - chata k pronájmupohled od krbu na ohniště - chata k pronájmuspolečenská místnost v suterénu - chata k pronájmu
  Není k dispozici.
   

  Další pronájmy chat a chalup jsou k dispozici na stránce e Chalupy CZ.
  Máme pro Vás také stránku s penziony Bílé Karpaty.
  nebo hledejte více ubytování v Bílých Karpatech: seznam ubytování Bílé Karpaty.