Pronájem: Chata JINDŘIŠKA u Luhačovic

 • Byty
 • Chaty a chalupy
 • Chata JINDŘIŠKA u Luhačovic - informace o pronájmu

   

  Objekt není vytápěn !!!!V suterénu chaty Infrasauna pro dvě osoby,koupelna se sprchovým koutem a umyvadlem. V patře se nachází kuchyňka se sporákem na PB, mikrovlnka,rychlovarná konev,malá myčka nádobí. Dále veranda s lednicí a mrazákem. Samostatné WC. Obývací místnost s gaučem + rozkládací rohová sedačka,plazmová televize 106cm,DVD,rádio,WI-FI,jídelní kout se vstupem na terasu (zde posezení se slunečníkem). Pokojík s patrovou postelí (2 lůžka 85x190cm). Na chodbě se nachází podlahový poklop se schodištěm do suterénu a další schodiště vedoucí do podkroví. V podkroví je ložnice s manželskou postelí (2 lůžka) s balkonem a dále z ložnice vstup do podkrovní ložničky s manželskou postelí (2 lůžka= 180x200cm). Nad schodištěm je umístěn prostor s dětským koutkem pro hraní.

  Na oploceném pozemku je venkovní zastřešené posezení se zahradním grilem na uhlí či grikety (nejsou součástí vybavení), ohniště, parkovací místo pro tři vozy,zastřešená venkovní bublinková vířivka pro čtyři osoby, venkovní bazén (4,50m x 3,00m x 1,2m), venkovní sprcha, stůl na pin-pong. Bazén a vířivka je k dispozici pouze v uvedeném období (viz. SMLOUVA O PRONÁJMU ) dle klimatických podmínek (teplota vzduchu nesmí klesnout pod +5°C ).


  Chata Jindřiška - pronájem

  Okolí

  Lázně Luhačovice s kolonádou (mini golf ,tenis, atd.), Městská Plovárna Luhačovicecs krytým bazénem a whirpooll, Luhačovická přehrada(rybaření) s koupalištěm DUHA a "Pirátskou stezkou" pro děti , Hotel VEGA v Pozlovicích ( nejdelší vodní skluzavka 150m), koupaliště v obci Sehradice , vyznačené cyklotrasy v bezprostřední blízkosti chaty, houbaření,pěší tůry po okolí ,ZOO Lešná Zlín, Zámek Vizovice,zřícenina hradu Lukov, hrad Malenovice, Skanzen Modrá, poutní místo Velehrad, KovoZOO Staré Město atd.


  Upřesňující podmínky pronájmu chaty:

  • Ubytovací kapacita k pronájmu: 6 osob.
  • Pronájem je možný v létě.
  • Cena pronájmu:
   • Léto - sezóna: 14000,- kč
   • Mimo sezonu: 14000,- kč
  • Cena za objekt 14000,-Kč/týden (7 nocí) + spotřeba el.energie dle stavu. Pouze týdenní pronájem so-so.

   Platba: Při rezervaci zaplacena záloha 30% z cílové částky.

   Zbývající částka je uhrazena hotově při podpisu této smlouvy v den nástupu.Zde bude nájemcem zaplacena vratná kauce ve výši 4 000,-Kč v hotovosti při převzetí objektu.


  Kontakt na pronájem

  Jaroslava Kovaříková
  +420739222573
  www.chatajindriska.cz

   

  Rezervace pronájmu

  Více informací o pronajímaném objektu (Chata JINDŘIŠKA u Luhačovic) Vám rádi odpovíme na základě odeslání nezávazné objednávky:

   
  Jméno a příjmení: (povinná položka)
  Telefon:
  E-mail: (povinná položka)
  Termín:
  Počet osob (dospělých a dětí zvlášť)
  Vzkaz:
  (povinná položka)
  Kontrolní kód (opište kontrolní kód)
   

  zpět na chaty a chalupy v Bílých Karpatech
  chata zadní strana - chata k pronájmupergola - chata k pronájmubazén - chata k pronájmukuchyňka - chata k pronájmupokojík - chata k pronájmukoupelna - chata k pronájmuBazén v noci - chata k pronájmuLožnice - chata k pronájmuschodiště - chata k pronájmudětský koutek - chata k pronájmuvýhled - chata k pronájmuvířivka - chata k pronájmuobývák s jídelním koutem - chata k pronájmuobývák - chata k pronájmuInfrasauna - chata k pronájmupodkrovní ložnička - chata k pronájmu
  Není k dispozici.
   

  Další pronájmy chat a chalup jsou k dispozici na stránce e Chalupy CZ.
  Máme pro Vás také stránku s penziony Bílé Karpaty.
  nebo hledejte více ubytování v Bílých Karpatech: seznam ubytování Bílé Karpaty.