Pronájem: Chalupa Fryšávka

 • Byty
 • Chaty a chalupy
 • Chalupa Fryšávka - informace o pronájmu

   

  Chalupa "Fryšávka" je kouzelné a klidné místo pro rekreaci a odpočinek v zimním i letním období. Nemovitost se pronajímá celoročně, bez cenových výkyvů, pro 8 osob ve třech ložnicích. Chalupa se nachází v okrajové části vesnice. Obec Fryšava u Nového Města na Moravě se nachází v centru turistiky, cykloturistiky a lyžování na Vysočině (sjezdovka, upravené lyžařské tratě, přírodní koupaliště a rybníky). V blízkosti se nachází řada přírodních a kulturních památek - bližší informace naleznete na www. region - vysočina. cz.


  úvodní - pronájem

  Okolí

  Pustá Rybná - 19 km - klacisistní kostel sv. Bartoloměje, lidová architektura, lyžařský vlek, koupaliště.

  Borová - 24 km - dochované původní stavby s uzavřeným dvorcem, původní gotický kostel sv. Markéty, koupaliště, pošta, lékárna, supermarket. Nově vybudované sportovní centrum s tenisovými a volejbalovými kurty, posilovnou a minigolfem.

  Rybenské perníčky - 25 km - přírodní památka, rulová skaliska se skalními mísami.

  Zkamenělý zámek - 30 km - přírodní památka, skaliska připomínající hradní zříceninu se zachovalými valy a příkopy hradiště ze šestého století.

  Čtyři palice - 10 km - přírodní rezervace, rulová skaliska s původní druhovou skladbou jedlobukového lesa.

  Karlštejn - 9 km - rokokový lovecký zámeček Kinských pod stejnojmenným vrcholem (783m. n. m ).

  Svratka - 10 km - město s lidovou architekturou je známé jako působiště malířů, z nichž někteří zde mají i své pamětní desky. Golfové hřiště, zimní stadion, sjezdovka s umělým zasněžováním.

  Milovské perničky - 10 km - přírodní památka, malebná skupina tří skal, na jejichž vrcholech jsou prohlubně (perničky) - skalní mísy. Pověsti jim přisuzují různý původ a účel.

  České Milovy - 10 km - tradiční rekreační středisko s krásným rybníkem. Půjčovna loděk, minigolf.

  Buchtův kopec - 10 km - vrchol (810 m. n. m) s rozhledem na Jimramovsko. Je zde umístěna jedna ze tří kontrolních věží řídících civilní letový provoz v ČR a Masarykovo sanatorium dlouhodobě nemocných.

  Jimramov - 12 km - renesanční zámek s parkem z 16.století, lidová architektura, gotický kostel Narození P. Marie. Rodiště bratří Mrštíků a Jana Karafiáta, autora Broučků. Je zde také jejich výstavní síň. V zámeckém parku probíhá v srpnu jazzový festival.

  Toulovcovy maštale - 14 km - přírodní památka, skalní útvary různých tvarů, čtyři údolí s úzkými roklinami (maštalemi), volně přístupná

  Dudychova jeskyně. Nově: Toulovcova rozhledna, množství značených tras pro pěší i cyklisty!

  Devět skal - 4 km - nejvyšší vrchol Žďárských vrchů (836 m. n. m), přírodní památka, nejrozsáhlejší komplex vrcholových skal typu skalního města na Českomoravské vrchovině, na vrcholu vyhlídka.

  Žákova hora - 5 km - 810 m. n. m, národní přírodní rezervace s původním jedlobukovým pralesem, Stříbrná studánka na východním úbočí, prochází tudy evropské rozvodí řek.

  Dalečín - 28 km - zřícenina gotického hradu z 14.století se zachovalou částí paláce a zbytky hradeb.

  Vírská přehrada - 30 km - největší vodní plocha oblasti a na řece Svratce, třetí nejvyšší hráz v ČR (76 m).

  Veselý kopec u Hlinska - 30 km - skanzen lidové architektury Vysočiny. Nejnavštěvovanější památka Vysočiny!

  Žďár nad Sázavou - 13km - barokní zámek Kinských, kostel na Zelené hoře z 18.století od G. Santiniho zapsaný v památkách UNESCO, několik rekreačních rybníků.

  Pernštejn - 39km - hrad ze 13.století, patřící k nejvýznamnějším národním kulturním památkám, je jednou z nejzachovalejších památek hradní architektury, které nebyly poznamenány přestavbami.

  WesternCity - 36km - Westernové městečko Šiklův mlýn u Zvole

  Blízká lyžařská střediska: Harusův kopec - Nové Město na Moravě.


  Upřesňující podmínky pronájmu chalupy:

  • Ubytovací kapacita k pronájmu: 8 osob.
  • Pronájem je možný v létě.
  • Cena pronájmu:
   • Léto - sezóna: 8500,- kč
   • Zima - sezóna: 8500,- kč
   • V sezonu: 8500,- kč
   • Mimo sezonu: 8500,- kč
   • Silvestr: 15000,- kč
  • Všechny ceny jsou uvedeny bez ceny za energie (voda, plyn, elektřina). V ceně pronájmu je povlečení, hygienické potřeby (ručník, utěrka, mýdlo, toaletní papír).

  Kontakt na pronájem

  Anna Prosecká
  608328889


   

  Rezervace pronájmu

  Více informací o pronajímaném objektu (Chalupa Fryšávka) Vám rádi odpovíme na základě odeslání nezávazné objednávky:

   
  Jméno a příjmení: (povinná položka)
  Telefon:
  E-mail: (povinná položka)
  Termín:
  Počet osob (dospělých a dětí zvlášť)
  Vzkaz:
  (povinná položka)
  Kontrolní kód (opište kontrolní kód)
   

  zpět na chaty a chalupy na Vysočině
  okolí chalupy - chalupa k pronájmuokolí - chalupa k pronájmuokolí - chalupa k pronájmuspolečenská místnost - chalupa k pronájmuspolečenská místnost - chalupa k pronájmuspolečenská místnost - chalupa k pronájmuvířivá vana - chalupa k pronájmurelaxační místnost - chalupa k pronájmusauna - chalupa k pronájmupokojíček - chalupa k pronájmupokojíček - chalupa k pronájmuložnice u vstupu do chalupy  - chalupa k pronájmuložnice u vstupu do chalupy-kachlová kam - chalupa k pronájmuložnice u vstupu do chalupy - chalupa k pronájmuložnice za kuchyní - chalupa k pronájmukuchyňská linka - chalupa k pronájmukuchyň - chalupa k pronájmukoupelna se sprchovým koutem a pračkou - chalupa k pronájmu
  Není k dispozici.
   

  Další pronájmy chat a chalup jsou k dispozici na stránce e Chalupy CZ.
  Máme pro Vás také stránku s penziony Vysočina.
  nebo hledejte více ubytování na Vysočině: seznam ubytování Vysočina.