Pronájem: Chata Kozlovice

 • Byty
 • Chaty a chalupy
 • Chata Kozlovice - informace o pronájmu

   

  Pronájem chaty 2 km od města Nepomuk. Chata se nachází na vl. velkém oploceném pozemku cca. 1/2 km od nejbližší vesnice - klid a soukromí. Užitná plocha chaty 50 m2. Přízemí - kuchyňka s jídelnou (nádobí k dispozici). V patře spaní pro 4 os.+ přistýlka v přízemí(ložní prádlo k dispozici). Vybavení - plynový sporák, krbová kamna (dřevo k dispozici). Voda užitková ze studny na pozemku - vedle chaty. Wc suché na pozemku. Elektrika není zavedena. Možnost využití grilu nebo ohniště s posezením na zahradě. Díky oplocení vhodné i k pobytu se psy.


  chata - pronájem

  Okolí

  Koupání: venkovní bazén Nepomuk, Autocamp Nový rybník, nově otevřená plovárna Blatná, krytý bazén Horažďovice. Pro děti: Zábavní park Nepomuk - pouťové atrakce, zvířata, bazén pro děti. Možnost výletu: zámek Kozel, zámek Lnáře (muzeum koček), zámek Blatná (krásný park - krmení daňků, hrad Radyně, hrad Rabí, muzeum Horažďovice, skanzen a rozhledna Chanovice. Okolí chaty vhodné k cyklovýletům. Šumava cca. 60 km. Restaurace a možnost nákupu (Norma) v Nepomuku vzdáleném 2 km.


  Upřesňující podmínky pronájmu chaty:

  • Ubytovací kapacita k pronájmu: 5 osob.
  • Pronájem je možný v létě.
  • Cena pronájmu:
   • V sezonu: 2000,- kč
  • Cena 2000,- Kč je pro týdenní pobyt. Možnost pronájmu na víkend - 1000,- Kč.

  Kontakt na pronájem

  Václava Rašková
  606307090


   

  Rezervace pronájmu

  Více informací o pronajímaném objektu (Chata Kozlovice) Vám rádi odpovíme na základě odeslání nezávazné objednávky:

   
  Jméno a příjmení: (povinná položka)
  Telefon:
  E-mail: (povinná položka)
  Termín:
  Počet osob (dospělých a dětí zvlášť)
  Vzkaz:
  (povinná položka)
  Kontrolní kód (opište kontrolní kód)
   

  zpět na chaty a chalupy na Šumavě
  zahrada - chata k pronájmuzahrada - chata k pronájmuzahrada - chata k pronájmuzahrada - chata k pronájmustudna - chata k pronájmuwc a dřevník - chata k pronájmudřevník - chata k pronájmupřírůstky na balkóně - chata k pronájmukuchyňka - chata k pronájmujídelna - chata k pronájmujídelna - chata k pronájmukrb. kamna - chata k pronájmuložnice v patře - chata k pronájmuložnice v patře - chata k pronájmuložnice v patře - chata k pronájmuložnice v patře - chata k pronájmupříjezdová cesta - chata k pronájmuvstup do objektu - chata k pronájmuzahrada - chata k pronájmuzahrada - chata k pronájmu
  Není k dispozici.
   

  Další pronájmy chat a chalup jsou k dispozici na stránce e Chalupy CZ.
  Máme pro Vás také stránku s penziony Šumava.
  nebo hledejte více ubytování na Šumavě: seznam ubytování Šumava.