Pronájem: Chalupa České Žleby

 • Byty
 • Chaty a chalupy
 • Chalupa České Žleby - informace o pronájmu

   

  Objekt apartmánového domu je situován na vlastním pozemku (cca 1.000m2) v klidné části obce České Žleby v nadmořské výšce cca 940 m a nabízí překrásný panoramatický výhled na Šumavu.

  Objekt apartmánového domu nabízí hostům možnost ubytování ve čtyřech zcela samostatných apartmánech.

  Apartmán A - 2 ložnice (= 2 x 4 lůžka) - 1. NP

  Apartmán B - 3 ložnice (= 2 x 3 lůžka + 1 x 4 lůžka) - 1. NP

  Apartmán C - 2 ložnice (= 2 x 3 lůžka) - podkroví

  Apartmán D - 3 ložnice (= 2 x 4 lůžka + 1 x 3 lůžka) - podkroví

  Každý apartmán je možné pronajímat i po jednotlivých pokojích (ložnicích). Celkem je tedy hostům k dispozici deset pokojů (ložnic) - (5 x 3 lůžka + 5 x 4 lůžka = 35 lůžek). Všechny pokoje (ložnice) jsou stylově zařízeny. Každý pokoj (ložnice) je vybaven jedním dvoulůžkem a jedním (třílůžkový pokoj) nebo dvěma (čtyřlůžkový pokoj) samostatnými lůžky. Každý pokoj (ložnice) disponuje vlastním sociálním zařízením se sprchou a WC. Součástí každého pokoje (ložnice) je i TV s možností satelitního příjmu a přípojka internetu. V každém z apartmánů je hostům k dispozici plně vybavená kuchyňka umožňující přípravu jídel. Součástí podkrovních apartmánů (Apartmány C + D) je i prostorná hala s posezením.

  K apartmánům přísluší v přízemí objektu prostor pro úschovu kol neb lyží.

  Za domem je hostům k dispozici venkovní posezení ve stínu vzrostlých stromů s překrásným panoramatickým výhledem na Šumavu. Zde je i možnost využití venkovního grilu. Parkoviště osobních vozidel je z části u objektu apartmánového domu na vlastním pozemku anebo na bezplatném parkovišti vzdáleném 100m. Vzdálenost k lyžařskému vleku je asi 500m.

  V případě zájmu hostů je možné zajistit i stravování ve stylové restauraci v přízemí objektu.

  K dispozici částečně zapuštěný bazén o pr. 3 m, trampolína, houpačka, pískoviště a dětský koutek v domě a 2 terasy s posezením.


  Chalupa České Žleby - pronájem

  Okolí

  Ve vyšším standartu zrekonstruovaná původní usedlost v horské vesničce České Žleby, která se nachází pod Žlebským vrchem (1.080 m) v jižní části Šumavy jen asi 3 km od hranic s Německem.

  České Žleby jsou nejvýše položenou osadou jižní části Šumavy (940 m) a nabízejí mnoho krásných výhledů do okolí. Osada je připomínána již ve 13. století a díky své unikátní poloze na trase historické „Zlaté stezky“ původně patřila k jedné z nejvýznamnějších obcí této části Šumavy.

  Tento prázdninový region leží na hranici tří zemí : České republiky, Rakouska a Německa tedy v srdci Evropy. Za dvě hodiny můžete být ve "zlaté" Praze anebo v Mnichově. V bezprostřední blízkosti se nacházejí skvostná města Prachatice (30 km), Vimperk (25 km), České Budějovice (70 km) a romantický, ve vltavské smyčce ležící Český Krumlov (55 km). Využijte možnosti sportu na Lipně na okraji Národního parku Šumava. Do Passau je to co by kamenem dohodil (70 km). Zde si člověk může užít nádherné panorama města tří řek : Dunaje, Innu a Ilze. Regensburg (165 km) a Deggendorf (85 km) Vás zvou svými impozantními místy a středověkým půvabem k potulkám a nákupům.

  Obrazem budoucí Evropy nejsou již národnostní státy, ale budou jím regiony. Ve střední Evropě je Šumava a Bavorský les daleko největší souvislou lesní plochou, která není přeťata dálnicemi a představuje tak jedinečné místo k odpočinku. V národních parcích Šumava a Bavorský les zůstává více než kde jinde původní mnohotvárnost fauny a flory. Ne nadarmo byla Šumava zvolena organizací „Naturfreunde – International“ jako „Krajina roku 2000“! Poznejte i Vy tento turistický, cyklistický a lyžařský ráj bez hranic na „Zelené střeše Evropy“. Můžete si zasportovat v čistém horském lesním vzduchu, poznávat takové přírodní poklady jako jsou ledovcová jezera, rašeliniště neb divoká údolí zde pramenících řek stejně jako můžete poznávat kulturní a historické památky zdejšího regionu a navštívit celou řadu kulturních podniků. České Žleby jsou ideálním výchozím místem pro Vaše poznávání.

  České Žleby jsou východiskem turistických a cykloturistických cest do příhraniční oblasti Trojmezí a díky turistickým hraničním přechodům do Německa a Rakouska je možné poznávat i krásy Bavorského lesa na německé a Mühlviertelu na rakouské straně hranice.

  V obci je též menší lyžařský areál (kotva - 500m) s možností umělého zasněžování a pro milovníky běžeckého lyžování jsou v okolí obce upravovány desítky kilometrů běžkařských tratí všech obtížností s propojením na běžkařské trasy v Bavorském lese na německé straně hranice.


  Upřesňující podmínky pronájmu :

  • Ubytovací kapacita k pronájmu: 35 osob.
  • Pronájem je možný po celý rok.
  • Cena pronájmu: (ceny jsou za týden,
   pokud není uvedeno jinak, a jsou informativní)
   • V sezonu: 8400,- kč (/pokoj/týden)
   • Mimo sezonu: 360,- kč (/os./noc)
   • Silvestr: 2990,- kč (/os./týden)
  • CENÍK:

   Objekt apartmánového domu je možno pronajímat po jednotlivých pokojích i po celých apartmánech. V hlavní sezóně (sezona A + B) upřednostňujeme týdenní pobyty s nástupním dnem vždy v sobotu odpoledne.

   V hlavní sezóně (sezona A + B) je cena 380,- Kč / lůžko / noc, při obsazení celého apartmánu (min. 6 lůžek) je cena 330,- Kč / lůžko / noc, při obsazení celého objektu (35 lůžek) je cena 290,- Kč / lůžko / noc.
   Při kratších pobytech než týdenních je cena 430,- Kč / lůžko / noc.

   Sezona A + B : ( A = červen, červenec, srpen, září + B = prosinec, leden, únor, březen )
   • Tří-lůžkový pokoj : 8.300,- Kč / pokoj / týden
   • Čtyř-lůžkový pokoj : 10.800,- Kč / pokoj / týden

   • Apartmán A (2 x 4 lůžka) : 18.700,- Kč / apartmán / týdenc
   • Apartmán B (2 x 3 lůžka + 1 x 4 lůžka) : 22.500,- Kč / apartmán / týden
   • Apartmán C (2 x 3 lůžka) : 13.990,- Kč / apartmán / týden
   • Apartmán D (2 x 3 lůžka + 1 x 4 lůžka) : 25.500,- Kč / apartmán / týden

   • Při obsazení celého objektu (35 lůžek) je cena 290,- Kč / lůžko / noc.
   • Celý objekt (5 x 3 lůžka + 5 x 4 lůžka = 35 lůžek) = 71.050,- Kč / objekt / týden.

   V období mimo hlavní sezónu je cena 330,-Kč / lůžko / noc. Jsou možné i kratší pobyty než týdenní (min. 2 noci).

   • Cena silvestrovského pobytu je 2.990,- Kč / osoba / týden (min. celý apartmán).

   • Při příjezdu se skládá vratná kauce 1.000,- Kč / pokoj.
   • Poplatek obecnímu úřadu není v ceně pronájmu.
   • V ceně nájmu jsou veškeré vedlejší náklady na spotřebovanou elektrickou energii, vodu a topení, stejně tak i poplatek za použití ložního prádla.
   • Domácí zvíře je povoleno pouze po dohodě s majitelem za smluvní poplatek.
   • Pronajaté prostory se předávají uklizené. Závěrečný úklid není v ceně pobytu ! !

   Možno zajisti placené projížďky na koních ve vzdálenosti 500m od objektu.


   

  Rezervace pronájmu

  Pronájem je možné dohodnout prostřednictvím formuláře, na který se dostanete pomocí tlačítka níže, budeme Vás kontaktovat nazpět a podáme Vám aktuální informaci o ceně a zda je Vámi požadovaný termín volný.

  Více informací o pronajímaném objektu (Chalupa České Žleby) Vám rádi odpovíme na základě odeslání nezávazné objednávky:

   
  Jméno a příjmení: (povinná položka)
  Telefon:
  E-mail: (povinná položka)
  Termín:
  Počet osob (dospělých a dětí zvlášť)
  Vzkaz:
  (povinná položka)
  Kontrolní kód (opište kontrolní kód)
   
   

  zpět na chaty a chalupy na Šumavě
  Chalupa České Žleby - dům k pronájmuChalupa České Žleby - pronájem Chalupa České Žleby - pronájem Chalupa České Žleby - dům k pronájmuChalupa České Žleby - dům k pronájmuChalupa České Žleby - pronájem
  Mapa není k dispozici.
   

  Další pronájmy chat a chalup jsou k dispozici na stránce e Chalupy CZ.
  Máme pro Vás také stránku s penziony Šumava.
  nebo hledejte více ubytování na Šumavě: seznam ubytování Šumava.