Pronájem: Apartmány u Strážného

 • Byty
 • Chaty a chalupy
 • Apartmány u Strážného - informace o pronájmu

   

  Hostům jsou k dispozici čtyři zcela samostatné apartmány ve zvýšeném přízemí a 1. patře.

  Větší z nich (apartmán A a C) má kapacitu až 8 lůžek. Sestává z obytné místnosti s barevnou TV – SAT, barem odděleným zařízeným kuchyňským koutem s posezením a tří ložnic (1 x 3 lůžka, 2 x 2 lůžka (1 ložnice je průchozí). V obytné místnosti je možnost využití rozkládací pohovky (přistýlka). K dispozici je hostům kompletní sociální zařízení se sprchovým koutem a WC.

  Menší z apartmánů (apartmán B a D) má kapacitu až 6 lůžek. Sestává z obytné místnosti s barevnou TV – SAT, barem odděleným zařízeným kuchyňským koutem s posezením a dvou neprůchozích ložnic (1 x 3 lůžka, 1 x 2 lůžka). V obytné místnosti je možnost využití rozkládací pohovky (přistýlka). K dispozici je hostům kompletní sociální zařízení se sprchovým koutem a WC.

  V suterénu objektu je prostor pro úschovu kol nebo lyží. Za domem je hostům k dispozici venkovní posezení ve stínu vzrostlých stromů s překrásným panoramatickým výhledem na Šumavu.

  V zimním období je vytápění zajištěno centrálním kotlem, případně el. přímotopy (i v létě).


  Apartmány u Strážného - pronájem

  Okolí

  Objekt je situován na vlastním pozemku(cca 1.000m2) v klidné části obce Mitterfirmiansreut v nadmořské výšce cca 1.040 m a nabízí překrásný panoramatický výhled na Šumavu a Bavorský les.

  Objekt je vhodný jak pro klidnou rodinnou rekreaci, tak i pro skupinové pobyty.

  Obrazem budoucí Evropy nejsou již národnostní státy, ale budou jím regiony. Ve střední Evropě je Bavorský les a Šumava daleko největší souvislou lesní plochou, která není přeťata dálnicemi a představuje tak jedinečné místo k odpočinku. V národních parcích Bavorský les a Šumava zůstává více než kde jinde původní mnohotvárnost fauny a flory. Ne nadarmo byla Šumava zvolena organizací „Naturfreunde – International“ jako „Krajina roku 2000“! Poznejte i Vy tento turistický, cyklistický a lyžařský ráj bez hranic na „Zelené střeše Evropy“. Můžete si zasportovat v čistém horském lesním vzduchu, poznávat takové přírodní poklady jako jsou ledovcová jezera, rašeliniště neb divoká údolí zde pramenících řek stejně jako můžete poznávat kulturní a historické památky zdejšího regionu a navštívit celou řadu kulturních podniků. Mitterfirmiansreut je ideálním výchozím místem pro Vaše poznávání.


  Upřesňující podmínky pronájmu :

  • Ubytovací kapacita k pronájmu: 24 osob.
  • Pronájem je možný po celý rok.
  • Cena pronájmu: (ceny jsou za týden,
   pokud není uvedeno jinak, a jsou informativní)
   • V sezonu: 330,- kč (/os/den)
   • Mimo sezonu: 295,- kč (/os/noc)
   • Silvestr: 55000,- kč (/objekt/týden)
  • CENA: v zimní sezoně je od 330,-Kč/os/noc (při obsazení celého objektu) do 390,-Kč/os/noc (při obsazení jednoho apartmánu).

   Hlavní sezona je od 26.6. - 28.8. a od 3.1. - 25.3.

   Možnost využití venkovního grilu.

   

  Rezervace pronájmu

  Pronájem je možné dohodnout prostřednictvím formuláře, na který se dostanete pomocí tlačítka níže, budeme Vás kontaktovat nazpět a podáme Vám aktuální informaci o ceně a zda je Vámi požadovaný termín volný.

  Více informací o pronajímaném objektu (Apartmány u Strážného) Vám rádi odpovíme na základě odeslání nezávazné objednávky:

   
  Jméno a příjmení: (povinná položka)
  Telefon:
  E-mail: (povinná položka)
  Termín:
  Počet osob (dospělých a dětí zvlášť)
  Vzkaz:
  (povinná položka)
  Kontrolní kód (opište kontrolní kód)
   
   

  zpět na chaty a chalupy na Šumavě
  Apartmány u Strážného - jine k pronájmuApartmány u Strážného - pronájem Apartmány u Strážného - pronájem Apartmány u Strážného - jine k pronájmuApartmány u Strážného - jine k pronájmuApartmány u Strážného - pronájem
  Mapa není k dispozici.
   

  Další pronájmy chat a chalup jsou k dispozici na stránce e Chalupy CZ.
  Máme pro Vás také stránku s penziony Šumava.
  nebo hledejte více ubytování na Šumavě: seznam ubytování Šumava.