Pronájem: Chalupa Pl-hov

 • Byty
 • Chaty a chalupy
 • Chalupa Pl-hov - informace o pronájmu

   

  Chalupa nabízí nabízí ubytování až pro 17 osob v celkem 4 pokojích.

  V přízemí se nachází veranda, kuchyň, společenská místnost s jídelním stolem, 2 ložnice (2 x 4 lůžka - v každé ložnici je jedna palanda), samostatné WC, koupelna s sprchovým koutem a WC.

  Kuchyň je vybavená pro vaření s dostatkem nádobí, elektrický sporák s troubou, mikrovlnná trouba, varná konvice a lednice. Vedle kuchyně je velká společenská místnost, která slouží jako jídelna, včetně BTV.

  V patře jsou prostorné ložnice, první se čtyřmi lůžky (1x dvoulůžko + 2 postele) a sprchovým koutem s WC, druhá také se čtyřmi lůžky + přistýlka (rozkládací gauč)a sprchovým koutem s WC. Naví chodba se sedací soupravou + je k dispozici dětská postýlka.

  Vytápění: přímotopy, v společenské místnosti krbová kamna na dřevo.

  Parkování u objektu na uzavřené zahradě. K poznávání Českého ráje lze využít i místní autobusovou dopravu s přepravou

  K domu patří velká zahrada s venkovním posezením a venkovním grilem. Trampolína pro děti .Od 1.6. do 31.8. k dispozici polozapuštěný oválný bazén 5,5 x 3,6 x 1,2 m.

  + kolárna


  Chalupa Pl-hov - pronájem chalupy

  Okolí chalupy

  Možnosti zábavy, sportu a kulturního vyžití jsou v našem okolí, v Českém ráji, těžko vyčerpatelné při jedné návštěvě.

  Je zde spousta zajímavých tras pro cyklisty i turisty. Společenským a kulturním centrem je město pohádky Jičín ( městský úřad, kulturní zařízení, Jičín-město pohádky, sportovní zařízeni) , jsou zde vyhlášené sobotní trhy. Vy i Vaše děti mohou využít i tradiční letní Prodloužené víkendy. Nenavštívit pohádkového loupežníka Rumcajse v jeho ševcovně je společensky nevhodné.

  Hrady: Perlou mezi hrady je jistě hrad Kost, vzdálen cca 5 km, nejzachovalejší středověký hrad v Čechách, jež je i výchozím bodem do údolí Plakánek. Zřícenina hradu Trosky, vzdáleny cca 7 km. Hrad Valdštejn , zřícenina hradu Kumburk s krásnou vyhlídkou, zřícenina ve skalách, hrad Valečov a zajímavé Drábské světničky atd.

  Zámky: Jičínský zámek je v centru města na historickém náměstí, cca 10 km, Hrubý Rohozec u Turnova , cca 17 km. Zámek Sychrov, taktéž nedaleko Turnova, cca 20km, zámek Hrubá Skála, krátkou procházkou se dostanete k chráněné památce Kopicův statek, ukázka pojizerské architektury, zámek Staré Hrady, ( jistě to někomu z hudebních nadšenců zní stejně jako Staré Hadry, kteří vědí, že dnes to je skupina Chinaski, tak zde měli svůj první koncert), zámek Loučeň, zde zážitková zahrada pro děti, labyrintárium. Zámek Humprecht u Sobotky, město Fráni Šrámka ( Stříbrný vítr, Měsíc nad řekou), začátkem prázdnin festival Šrámkova Sobotka. Jistě by jste neměli vynechat blízkou raritu, obrácené zvony v Rovensku pod Troskami a zcela jistě navštívíte Prachovské skály – ráj horolezců a turistů , cca 6km.

  U Jičína, u obce Brada naleznete Rumcajsovu jeskyni, což můžete využít k výstupu na vrch Brada, kde je krásná vyhlídka a zbytky zříceniny starého hradu.

  Pro vzpomínky na dobu nedávno minulou lze navštívit technickou památku, mlýn Oldřicha Prášila v Železnici. AFRIKA NA VLASTNÍ OČI v ZOO Dvůr Králové nad Labem. Udělejte si krásný celodenní výlet do nejkrásnější zoo vzdálené 45km, cestou se zastavte na hradu Pecka (Kryštof Harant z Polžic a Bezdružic).

  Neznáte význam slovního spojení genius loci? Prodlužte si výlet o několik kilometrů, na Hospital Kuks s farmaceutickým muzeem, ten si Vás získá nezapomenutelnou atmosférou. Chcete vidět nejpestřejší soubor exotických rostlin v České republice? Po ujetí 40km se staňte jedním ze 100 000 návštěvníků botanické zahrady Liberec, hned vedle je ZOO Liberec a poté využijte známé Aquacentrum Babylon.

  Chcete-li si ověřit svoje schopnosti a znalosti a zároveň se pobavit navštivte IQ park tamtéž. Pánové jistě rádi navštíví blízký pivovar Svijany či Rohozec, oba u Turnova, či v Nové Pace, všude s možností exkurze.

  ! ! ! STŘEDOVĚK NA VLASTNÍ KŮŽI! ! ! Pro Vás i Vaše děti na zámku Dětenice, kde se pobavíte a poté se jistě zastavíte ve středověké krčmě v podzámčí, vstoupíte do reálné historie vyhlášeného zájezdního hostince a to vše je vzdálené 16 km. Doporučujeme, nezapomenutelný zážitek a drsné mravy v jednom. Někteří se již nevrátí.

  Obchody jsou v blízkém městečku Sobotka, větší nákupní centrum je v Jičíně(cca 12 km), případně v Mladé Boleslavi (16 km). Ke stravování je možné využít místních restaurací s vyhlášenou kuchyní na Samšině. V další možnosti stravování jsou v Sobotce.

  Kopaliště v Sobotce 4 km.


  Upřesňující podmínky pronájmu chalupy:

  • Ubytovací kapacita chalupy k pronájmu: 17 osob.
  • Pronájem chalupy je možný po celý rok.
  • Cena pronájmu: (ceny jsou za týden,
   pokud není uvedeno jinak, a jsou informativní)
   • V sezonu: 30900,- kč (/objekt/týden)
   • Mimo sezonu: 15900,- kč (/objekt/týden)
   • Silvestr: 32900,- kč (/objekt/týden)
  • Víkend: mimosezonu: 8.990, Kč/objekt.
   Velikonoce 12.500,-Kč/objekt.

   Kauce 4.000,-Kč (Silvestr 6.000,-Kč).
   Doplatek dřeva na otop dle ceníku majitele objektu.

   Dětská postýlka k dispozici.
   Domácí zvíře po dohodě.


   

  Rezervace pronájmu

  Pronájem je možné dohodnout prostřednictvím formuláře, na který se dostanete pomocí tlačítka níže, budeme Vás kontaktovat nazpět a podáme Vám aktuální informaci o ceně a zda je Vámi požadovaný termín volný.

  Více informací o pronajímaném objektu (Chalupa Pl-hov) Vám rádi odpovíme na základě odeslání nezávazné objednávky:

   
  Jméno a příjmení: (povinná položka)
  Telefon:
  E-mail: (povinná položka)
  Termín:
  Počet osob (dospělých a dětí zvlášť)
  Vzkaz:
  (povinná položka)
  Kontrolní kód (opište kontrolní kód)
   
   

  zpět na chaty a chalupy ve Středních Čechách
  Chalupa Pl-hov - chalupa k pronájmuChalupa Pl-hov - pronájem chalupyChalupa Pl-hov - pronájem chalupyChalupa Pl-hov - chalupa k pronájmuChalupa Pl-hov - chalupa k pronájmuChalupa Pl-hov - pronájem chalupy
  Mapa není k dispozici.
   

  Další pronájmy chat a chalup jsou k dispozici na stránce e Chalupy CZ.
  Máme pro Vás také stránku s penziony Střední Čechy.
  nebo hledejte více ubytování ve Středních Čechách: seznam ubytování Střední Čechy.