Pronájem: Chalupa Vlaštovčíhnízdo

 • Byty
 • Chaty a chalupy
 • Chalupa Vlaštovčíhnízdo - informace o pronájmu

   

  V přízemí chalupy se nachází chodba s plně vybaveným kuchyňským koutem, sprchový kout s WC a společenská místnost s krbovými kamny a s rozkladacím gaučem (1,5lůžka).

  Podkroví je přístupné po schodišti s vyššími nášlapy, kde se nachází 2 čtyřlůžkové ložnice (1. ložnice je průchozí ze schodiště s lůžky 200 x 70cm).

  V chaloupce je nově zařízená a plně vybavená kuchyňská linka, dvoje krbová kamna na tuhá paliva plus el. přímotopy.

  U objektu je krytá pergola s krbem a posezením, které je velmi příjemně i při nepříznivém počasí. K dispozici je nadzemní bazén 2 x 3 a 0,7m, dětská houpačka, pískoviště a ohniště.

  Kamenné terásky u chaloupky opravdu připomínají vlaštovčí hnízdečka, ze kterých je neobvykle krásný pohled na rybníček. Přístup k rybníčku je po strmém kamenitém schodišti.

  K dispozici infrasauna pro 2 osoby, veliká trampolína průměr 3m (společná i pro objekt Cr488), houpačka, el. sporák se sklokeramickou deskou a el. trouba, velká lednice s mrazákem a střelnice pro vzduchovku.


  Chalupa Vlaštovčíhnízdo - pronájem chalupy

  Okolí chalupy

  Díky své poloze, která je na rozhraní Českého ráje a Podkrkonoší, je zde opravdu široký výběr typů na výlety.

  Nejbližšími cíli se mohou stát hrad Pecka(4km), kde je i pěkné koupaliště a lyž. vlek, Prachovské skály(asi 15km)či přírodní romantická nádrž Jahodnice. Lázeňské městečko Lázně Bělohrad (3km) poskytuje komfort jak kulturní tak sportovní (pravidelné koncerty v Bažantnici, tenisové kurty, minigolf).

  S dětmi lze navštívit ZOO Safari ve Dvoře Králové s možností noční prohlídky. Samotný Český ráj nabízí výlety do skal(Suché skály, Betlémské sklály, Hruboskalsko,..), do hradů, zámků a hradních zřícenin (Kost, Trosky, Sychrov, Hrubá Skála, Valdštejn, Frýdštejn, Hrubý Rohozec,..), lidové architektury(Dlaskův statek, Kopicův statek), ale je i možnost půjčení lodí či raftů v Malé Skále a sjetí si řeky Jizery.

  V blízkých Krkonoších navštivte naši nejvyšší horu Sněžku či relaxpark s bobovou dráhou v Peci pod Sněžkou. Toulky po našich nejvyšších horách zajistí nevšední zážitky z velkolepého výhledu a krásy horské přírody. V Nové Pace, přezdívané též hlavní město autokrosu, naleznete v Klenotnici rozsáhlou sbírku drahých kamenů či stálou výstavu o podkrkonošském spiritismu. Je zde též museum starých veteránů a za prohlídku jistě stojí i místní Novopacký pivovar.


  Upřesňující podmínky pronájmu chalupy:

  • Ubytovací kapacita chalupy k pronájmu: 10 osob.
  • Pronájem chalupy je možný po celý rok.
  • Cena pronájmu: (ceny jsou za týden,
   pokud není uvedeno jinak, a jsou informativní)
   • V sezonu: 10700,- kč (/objekt/týden)
   • Mimo sezonu: 6990,- kč (/objekt/týden)
   • Silvestr: 16900,- kč (/objekt/týden)
  • CENA: víkend 3.800,-Kč.

   Silvestr: min. 2 - 3 noci.

   Doplatek za vodu dle spotřeby cca 10Kč na osobu na den,
   dřeva a briket 140,-Kč/balík briket a povlečení za 100,-Kč/osobu/týden. Možno si vzít povlečení vlastní.

   V PŘÍPADĚ NEOBSAZENOSTI JSOU VELKÉ SLEVY!!!!

   

  Rezervace pronájmu

  Pronájem je možné dohodnout prostřednictvím formuláře, na který se dostanete pomocí tlačítka níže, budeme Vás kontaktovat nazpět a podáme Vám aktuální informaci o ceně a zda je Vámi požadovaný termín volný.

  Více informací o pronajímaném objektu (Chalupa Vlaštovčíhnízdo) Vám rádi odpovíme na základě odeslání nezávazné objednávky:

   
  Jméno a příjmení: (povinná položka)
  Telefon:
  E-mail: (povinná položka)
  Termín:
  Počet osob (dospělých a dětí zvlášť)
  Vzkaz:
  (povinná položka)
  Kontrolní kód (opište kontrolní kód)
   
   

  zpět na chaty a chalupy v Krkonoších
  Chalupa Vlaštovčíhnízdo - chalupa k pronájmuChalupa Vlaštovčíhnízdo - pronájem chalupyChalupa Vlaštovčíhnízdo - pronájem chalupyChalupa Vlaštovčíhnízdo - chalupa k pronájmuChalupa Vlaštovčíhnízdo - chalupa k pronájmuChalupa Vlaštovčíhnízdo - pronájem chalupy
  Mapa není k dispozici.
   

  Další pronájmy chat a chalup jsou k dispozici na stránce e Chalupy CZ.
  Máme pro Vás také stránku s penziony Krkonoše.
  nebo hledejte více ubytování v Krkonoších: seznam ubytování Krkonoše.