Pronájem: Rezidence Albeř

 • Byty
 • Chaty a chalupy
 • Rezidence Albeř - informace o pronájmu

   

  Usedlost nabízí celkem 5 nových komfortních apartmánů v nádherné části České Kanady.

  Areál disponuje 2 vlastními rybníky, loukou, malým potokem, vlastním parkovištěm, velkým zahradním altánem, ohništěm, grily, pískovištěm a naprostým klidem.

  Mezi apartmány a byty je společenská místnost s pizza kamny, kachlovými kamny. Společenská místost je v kapacitě celkem 20 osob a 3 osoby na baru minimálně. Ve společenské místnosti je vestavěna nádherná chlebová pec, kde lze upravovat a péct maso, ryby, pizzu, drůbež. Každý apartmán má skvělé a nádherné vybavení.

  Samoobslužný bar ve společenské místnosti je v podobě výčepní jednotky pro naražení předem u majitele objednaného piva, jsou zde dvě lednice s nealko a alko nápoji a je zde také vinotéka s víny jak bílými tak červenými. Na baru jsou konzumační lístky a to buď na apartmány nebo na jména osob. Tato útrata se hradí při Vašem odjezdu z víkendu nebo z dovolené. Před předáním samoobslužného baru je vždy provedena inventura pro zjištění prodaných věcí celkem.

  K dispozici pískoviště pro děti.

  Každý apartmán je jinak velký a každý apartmán má své (viz níže uvedený popis). Je možné se domluvit na sestavení lůžek, tak jak budete potřebovat, je také možné, pokud obsadíte všech 25 lůžek, domluvit cenu.


  Rezidence Albeř - pronájem chalupy

  Okolí chalupy

  Okolí PU Albeř je velmi nádherné, plné lesů a luk včetně rybníků na každém kroku. Nejblíže jsou rybníky naše vlastní dále je pak rybník Osika 280 ha.

  Lesy jsou v létě plné bohatství v podobě hub, lesních plodů, bylinek.

  Sportovní vyžití najdete v podobě golfu, cyklistiky, pěší turistiky, kuželek, rybaření.

  I duši historika a romantika dokážeme ukonejšit a to neskutečným množstvím památek.

  V Nové Bystřici je golf 18 celkem 8 jamek pro laiky, je zde střelnice pro malorážky... kuželky, fotbal, tenis, Aquapark jak v Gmündu v Rakousku tak v Jindřichově Hradci, mnoho muzeí, zámků, hradů, vojenských opevnění, zřícenin.


  Upřesňující podmínky pronájmu chalupy:

  • Ubytovací kapacita chalupy k pronájmu: 25 osob.
  • Pronájem chalupy je možný po celý rok.
  • Cena pronájmu: (ceny jsou za týden,
   pokud není uvedeno jinak, a jsou informativní)
   • V sezonu: 9900,- kč (/apart./týden)
   • Mimo sezonu: 5500,- kč (/apart./týden)
   • Silvestr: 9900,- kč (/apart./týden)
  • CENY: v mimosezoně - dospělá osoba 300,- Kč/noc,
   dítě od 4 let do 10 let 250,-Kč/noc,
   dítě od 1 do 3 let včetn/noc 150,-Kč,
   dítě bez nároku na lůžko do 1 roku ZDARMA.
   PŘI OBSAZENÍ CELÉ KAPACITY CENA 280,-Kč/noc.

   Hlavní sezona je červen, červenec a srpen.

   CENY: v hlavní sezoně:

   Apartmán 1 - přízemí - 4 osoby, celkem 4 lůžka = cena 7.900,-Kč/týden.
   Rozloha apartmánu pro vaši představu jako 2 +kk ve velikosti 50m2. Plně vybavená kuchyň s myčkou, ledničkou, sporákem a troubou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí k dispozici jsou také kompletní kuchyňské potřeby. K vašim potřebám je připraven i gel do myčky, jar na nádobí, pytle do košů a vše potřebné.
   Apartmán má vlastní sociální zařízení, sprchový kout a WC i pro tělesně postižené. Apartmán má velký kuchyňský kout s velkou obývací částí a oddělenou ložnicí. v obývací části jsou 2 přistýlky s krbem a jídelním stolem. Ložnice je celkem 4 lůžková. Lůžka a ložnice je vždy povlečená s příručními ručníčky dle objednaných počtů osob. Apartmán má vlastní vchod a pohled z oken je do zahrad usedlosti Albeř.

   Apartmán 2 - přízemí - 3 osoby, 3 lůžka = cena 6.000,-Kč/týden.
   Rozloha apartmánu je 1+1 o velikosti 38m2. Plně vybavená kuchyň s myčkou, ledničkou, sporákem a troubou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí k dispozici také kompletní kuchyňské potřeby. K vaší potřebě je v kuchyni gel do myčky, jar na nádobí, pytle do košů a vše potřebné.
   Apartmán má vlastní sociální zařízení s velkou vířivou vanou a WC. Apartmán má kuchyňský kout s ložnicí, která je celkem 4 lůžková (3 lůžka + rozkládací gauč). Lůžka v apartmánu jsou vždy povlečena s příručními ručníčky a dle objednaných počtů osob. Apartmán má vlastní vchod a pohled z oken je do zahrad usedlosti Albeř.

   Apartmán 3 - 1 patro - 6 osob, 6 lůžek ve 2 ložnicích = cena 9.900,-Kč/týden.
   Rozloha apartmánu je 3+kk o velikosti 70m2. Plně vybavená kuchyň s myčkou, ledničkou, sporákem s troubou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí k dispozici jsou kompletní kuchyňské potřeby. K vaší potřebě jsou připraveny i - gel do myčky, jak, pytle do košů a vše potřebné.
   Apartmán má vlastní sociální zařízení se srpchovým koutem a WC. Apartmán má několik ložnic po 2 lůžkách. Dvě z nich jsou částečně oddělené stěnou a jedna je součástí obytné části apartmánu a kuchyně. Apartmán je celkem 6 lůžkový. Lůžka jsou vždy připravena, ustlána s příručními ručníky dle objednaných počtů osob. Apartmán má vlastní vchod a pohled z oken je do zahrad usedlosti Albeř.

   Apartmán 4 - 1 patro - 7 osob, 7 lůžek ve 2 ložnicích = cena 9.900,-Kč/týden.
   Největší apartmán s nejlepší výbavou v rozloze 3+1 ve velikosti 85m2. Plně vybavená kuchyň s myčkou na nádobí, s lednicí, s sporákem a troubou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvici. Kuchyň má samozřejmně plně vybavenou kuchyň kuchyňskými potřebami. K vaší dispozici je také gel do myčky, jar na nádobí a další potřebné.
   Apartmán má vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem a WC. Kuchyňský kout s jídelní částí a 2 - 3 přistýlkami, dále v apartmánu jsou dvě částečně stěnou oddělené ložnice (2 x 2 lůžka + dětská postýlka). Apartmán je celkem 6 - 7 lůžkový. Lůžka jsou vždy ustlána s příručními ručníčky dle objednaného počtu osob. Apartmán má vlastní vchod a pohled z oken je do zahrad usedlosti Albeř.

   Apartmán 5 - 5 lůžek v patře po schodech, část usedlosti Albeř - 5 osob = cena 5.500,-Kč/týden.
   Apartmán 5 je samostatně stojící apartmán mimo hlavní budovu.
   Apartmán 5 má v přízemí sprchový kout s WC, plně vybavenou kuchyň s plotýnkovým vařičem, lednicí, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí. Kuchyň je plně vybavena kuchyňskými potřebami a k vaší potřebě je zde jar na nádobí, písek na nádobí. Apartmán je vybaven kuchyní s jídelním a odpočinkovým koutem a ložnicí v patře s 5 lůžky, která je přístupná po strmých schodech (žebříku) a není vhodné pro menší děti a méně pohyblivé osoby. Lůžka jsou vždy připravena, povlečena s přiručními ručníčky dle objednaného počtu osob. Apartmán má vlastní vchod a pohled z oken je po celé zahradě Pohádkové usedlosti Albeř.

   Doplácí se 70,-Kč/den/apartmán elektrická energie.
   Kauce 1.000,-Kč/apartmán.
   V ceně ubytování není rybaření.


   

  Rezervace pronájmu

  Pronájem je možné dohodnout prostřednictvím formuláře, na který se dostanete pomocí tlačítka níže, budeme Vás kontaktovat nazpět a podáme Vám aktuální informaci o ceně a zda je Vámi požadovaný termín volný.

  Více informací o pronajímaném objektu (Rezidence Albeř) Vám rádi odpovíme na základě odeslání nezávazné objednávky:

   
  Jméno a příjmení: (povinná položka)
  Telefon:
  E-mail: (povinná položka)
  Termín:
  Počet osob (dospělých a dětí zvlášť)
  Vzkaz:
  (povinná položka)
  Kontrolní kód (opište kontrolní kód)
   
   

  zpět na chaty a chalupy v Jižních Čechách
  Rezidence Albeř - chalupa k pronájmuRezidence Albeř - pronájem chalupyRezidence Albeř - pronájem chalupyRezidence Albeř - chalupa k pronájmuRezidence Albeř - chalupa k pronájmuRezidence Albeř - pronájem chalupy
  Mapa není k dispozici.
   

  Další pronájmy chat a chalup jsou k dispozici na stránce e Chalupy CZ.
  Máme pro Vás také stránku s penziony Jižní Čechy.
  nebo hledejte více ubytování v Jižních Čechách: seznam ubytování Jižní Čechy.