Pronájem: Uhlířka

 • Byty
 • Chaty a chalupy
 • Uhlířka - informace o pronájmu

   

  Chalupa je zděná s částečným roubením po celkové rekonstrukci. Poskytuje ubytování pro 7 dospělých osob a 2 děti ve 3 ložnicích, z toho jedna dvoulůžková je průchozí. U chalupy je venkovní bazén se solárním ohřevem o průměru 3,60 m a hloubky 1,20 m. K dispozici trampolína o průměru 3 m, malé hřiště na pétanque, velká neoplocená zahrada, venkovní krb, ohniště, houpací lavice, pískoviště, houpačka a skluzavka.

  Chalupa je vhodná pro rekreaci, především pro rodiny s dětmi, jako výchozí bod pro turistiku i cykloturistiku s možností výletů do okolí.

  Na chalupě nabízíme našim hostům k relaxaci malé privátní wellness/finská sauna, Kneippovy vaničky, polévací vědro, atd./


  chalupa Uhlířka - pronájem

  Okolí

  Výlety do okolí: hrad Pecka - Kryštof Harant, Kumburk, Dvůr Králové - ZOO, Jičín - město pohádky - Rumcajs a Manka, Prachovské skály v Českém ráji, Krkonoše, zámky Kuks, Hrádek u Nechanic, Boskovské jeskyně, a další.

  V nedalekých lázních Lázně Bělohrad je možnost zakoupení léčebných procedur, krytý bazén, minigolfové hřiště, tenisové kurty, krytá tenisová hala. V lázeňském městě Lázně Bělohrad v cukrárně na náměstí lze zakoupit krajové speciality ve speciální prodejně lázeňské oplatky a trojhránky, hořické trubičky a modlitbičky.


  Upřesňující podmínky pronájmu chalupy:

  • Ubytovací kapacita k pronájmu: 9 osob.
  • Pronájem je možný v létě.
  • Cena pronájmu:
   • Léto - sezóna: 14700,- kč
   • Zima - sezóna: 13500,- kč
   • Mimo sezonu: 12000,- kč
   • Silvestr: 35000,- kč
  • Silvestr pouze týdenní pobyt. Kauce 3000,-Kč, při silvestrovském pobytu je kauce 6000,- Kč, polovina ceny pobytu je splatná do 7 dnů po objednávce, druhá polovina je splatná při nástupu na pobyt. V ceně není rekreační poplatek 15,-Kč za dospělou osobu a noc, spotřeba elektrické energie 10 Kč/1kW, dřevěné brikety do krbových kamen 70 Kč za 1 balení. Voda v ceně pobytu. WELLNESS - využítí wellness je možné za poplatek 100,- Kč na 1 hodinu a 1 osobu/minimální počet osob 4/.

   Povlečení neposkytujeme, pobyty bez domácích mazlíčků !


  Kontakt na pronájem

  Mgr. Žilíková Iva
  604809384, 737347304
  www.e-chalupy.cz

   

  Rezervace pronájmu

  Více informací o pronajímaném objektu (Uhlířka) Vám rádi odpovíme na základě odeslání nezávazné objednávky:

   
  Jméno a příjmení: (povinná položka)
  Telefon:
  E-mail: (povinná položka)
  Termín:
  Počet osob (dospělých a dětí zvlášť)
  Vzkaz:
  (povinná položka)
  Kontrolní kód (opište kontrolní kód)
   

  zpět na chaty a chalupy v Českém ráji
  chalupa Uhlířka - chalupa k pronájmuchalupa Uhlířka - chalupa k pronájmuvenkovní bazén - chalupa k pronájmupředsíň - chalupa k pronájmuobývací kuchyň - chalupa k pronájmuobývací kuchyň - chalupa k pronájmuobývací kuchyň - chalupa k pronájmu4-lůžková ložnice - chalupa k pronájmu4-lůžková ložnice - chalupa k pronájmu3-lůžková ložnice - chalupa k pronájmukoupelna - chalupa k pronájmukoupelna - chalupa k pronájmudomácí wellness - chalupa k pronájmudomácí wellness - chalupa k pronájmudomácí wellness - chalupa k pronájmuVenkovní posezení s krbem - chalupa k pronájmuVenkovní posezení s krbem - chalupa k pronájmuPétanque - chalupa k pronájmuSkluzavka - chalupa k pronájmu
  Není k dispozici.
   

  Další pronájmy chat a chalup jsou k dispozici na stránce e Chalupy CZ.
  Máme pro Vás také stránku s penziony Český ráj.
  nebo hledejte více ubytování v Českém ráji: seznam ubytování Český ráj.