Pronájem: Chata JEZ

 • Byty
 • Chaty a chalupy
 • Chata JEZ - informace o pronájmu

   

  Kapacita nově zrekonstruované chaty je 8 – 10 osob:/4 x 2 lůžkový pokoj v patře a 2 lůžka v přízemí – rozkládací gauč/.

  V přízemí chalupy je situována veranda, kompletně vybavená kuchyň (trouba se sklokeramickou deskou, lednicí, mikrovlnou troubou, varnou konvicí, toustovač a vším potřebným nádobím) s jídelnou, která ji spojuje s obývacím pokojem s krbem /TV-SAT, DVD přehrávač, CD radiopřehrávač, koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC, sauna.

  V patře je 8 lůžek ve čtyřech dvoulůžkových pokojích /1x pokoj s manželskou postelí, 1x pokoj s dvojlůžkem, 2x pokoj 2 lůžka samostatná, v přízemí 2 lůžka – 2x prostorná rozkládací pohovka/.

  Venku vedle vchodu je připraveno zákoutí na terase kryté pergolou pro příjemné venkovní posezení. K dispozici je gril. Pro letní sezonu je k dispozici venkovní vyžití pro děti: houpačka, dětská sestava s houpačkou a skluzavou, trampolína.

  Pro Vaši zábavu Elektronické šipky, stolní hry /Bonaparte soubor 100 her, Pat a Mat společenská hra, karty, kostky, pexesa, logik, Ubongo a další/.

  Myslíme i na nejmenší, pro děti je připraveno v patře dětské zákoutí, k dispozici dětské hry, knížk...

  Topení – dřevem v krbových kamnech s rozvodem teplého vzduchu (garantujeme dostatečný tepelný výkon) + el. přímotopy. V koupelně pak oceníte podlahové topení.

  Zahrádka je ohraničená živým plotem a před chatou protéká potůček přes který vede můstek na cestu, kde jsou parkovací místa.

  Po této cestě se dostanete k lesnímu jezeru a také tu začínají zajímavé turistické trasy.

  K dispozici sauna pro 6-8 osob a Koupací sud pro 5 osob.


  Chata JEZ - pronájem chaty

  Okolí chaty

  Chata se nachází v krásném a malebném prostředí valašské přírody, pod horou Soláň kousek od lesního jezera Jezerné.

  Dřevěnice je situována nedaleko hlavní cesty, avšak na polosamotě přímo u lesa, takže je pro návštěvníky zajištěno dostatečné soukromí.

  Pobyt na chatě umožňuje v létě vynikající podmínky pro pěší turistiku, koupání, cykloturistiku.

  Dále s důvodu své ideální polohy, leží mimo obec obklopena lesem s jedné a horským potokem s druhé strany, vlhkosti vzduchu, a obsahem kyslíku ve vzduchu je vhodná k ozdravným pobytům pro astmatiky a lidi s nemocemi horních cest dýchacích a krevního oběhu.

  Výlety, atrakce, zábava:

  Velké Karlovice: historický dřevěný kostel, Karlovické muzeum – stálá expozice o životě na Valašsku i výstavy obrazů známých místních umělců. Soláň.

  Karolínka: huť Charlotta – tradič· ní výroba foukaného skla, možnost zakoupení skleněných předmětů a suvenýrů.

  Rožnov pod Radhoštěm: Leží v samém srdci Beskydských a Vsetínských vrchů na úpatí posvátné hory Radhošť. Valašské muzeum v přírodě – nabízí jedinečnou možnost zjistit, jak se na Valašsku žilo dříve.

  Muzeum je soustředěno ve třech lokalitách – Dřevěné městečko, Valašská dědina (na políčcích se pěstují původní plodiny jako křibice, bér, gengel atd. ) a Mlýnská dolina (mlýn, pila a hamr jsou v provozu, chová se zde tradičním způsobem dobytek a drůbež). UNIPAR – exkluzivní prodejna interiérových svíč· ek, možnost exkurzí.

  Pustevny, Radhošť: na hřebeni nad Rožnovem pod Radhoštěm se nachází památná hora Radhošť, symbol Valašska. Výchozím místem pro výlet jsou Pustevny. Jsou přístupné autem z Prostřední Bečvy. Nachází se zde mimo jiné historické dřevěné stavby arch. Jurkovič· e Maměnka a Libušín Cestou na vrchol se zastavíte u sochy pohanského boha pohostinství, plodnosti a úrody Radegasta. Traduje se, že pokud sochu třikrát obejdete dokola a budete si něco přát, přání se Vám splní nádherná hřebenová cesta s výhledem na celé panoráma Beskyd Vás dovede až na vrchol Radegast ( 1129 m. n. m. ). Zde se nachází kaple Cyrila a Metoděje, postavená v základní podobě v letech 1896 - 1898.Před kaplí stojí sousoší slovanských věrozvěstů, instalované na vrchol v roce 1931 a kamenný kříž z roku 1805.

  Blízká lyžařská střediska: Soláň - Bzové, Pod Soláněm, Soláň - Karolínka , Soláň sedlo a vrchol, Velké Karlovice – Bambucha, Synot - Kyčerka, Rališka, Velké Karlovice – Machůzky, Solisko, Kubiška, U Sachovy studánky, Mečová, Razula, Kohútka, Vranča, Třeštík – Celnica, LS zona snow Makov - Kasárne.


  Upřesňující podmínky pronájmu chaty:

  • Ubytovací kapacita chaty k pronájmu: 10 osob.
  • Pronájem chaty je možný po celý rok.
  • Cena pronájmu: (ceny jsou za týden,
   pokud není uvedeno jinak, a jsou informativní)
   • V sezonu: 17900,- kč (/objekt/týden)
   • Mimo sezonu: 14990,- kč (/objekt/týden)
   • Silvestr: 30900,- kč (/objekt/týden)
  • CENA: víkend 5.900,-Kč/objekt (po dohodě možný i v hlavní sezoně).
   Vánoce 3.900,-Kč/noc.
   Hlavní sezóna: 1.12. - 31.3 Zimní/ 15.6. - 15.9. Letní.

   Sauna je k dispozici po celou dobu ubytování neomezeně.
   V ceně pronájmu zahrnuto: ložní prádlo, ručníky, 4x toaletní papír, osušky, utěrky, 2 packy balené vody, aromaterapie pro využití v sauně.
   Ke každému týdennímu pobytu Lahev sektu jako dárek.

   V celém objektu chaty je pouze užitková voda. Vodu lze použít po převaření. K přímé konzumaci je třeba si dovést vodu balenou. K dispozici pro ubytované hosty poskytujeme vždy 2 packy balené vody /1 pack á 6 lahví/.

   V ceně není zahrnuto:
   Poplatek za el. energie 6,- Kč/1kWh - vysoký tarif a 3 ,- Kč/1kWh - nízký tarif (účtován dle skutečné spotřeby).
   Poplatek za rekreační pobyt: 15,- Kč/den sazbě podléhá každá osoba od 18 do 70 let, poplatek je vybírán za každý i započatý den pobytu.
   Průměrná spotřeba dřeva (250,-Kč za týden a 100,-Kč za víkend).
   Možnost provedení závěrečného úklidu majitelem objektu za 700,-Kč.
   Koupací sud: 500,-Kč/pobyt/nutno nahlásit předem. Hosté si koupací sud sami vytápějí.
   Dřevěné brikety nejsou zahrnuty v ceně /účtuje se dle spotřeby/.

   Kauce při Silvestrovském a Vánočním pobytu činí kauce 4.000,-Kč.
   Malý pes po dohodě za 50,-Kč/den.


   

  Rezervace pronájmu

  Pronájem je možné dohodnout prostřednictvím formuláře, na který se dostanete pomocí tlačítka níže, budeme Vás kontaktovat nazpět a podáme Vám aktuální informaci o ceně a zda je Vámi požadovaný termín volný.

  Více informací o pronajímaném objektu (Chata JEZ) Vám rádi odpovíme na základě odeslání nezávazné objednávky:

   
  Jméno a příjmení: (povinná položka)
  Telefon:
  E-mail: (povinná položka)
  Termín:
  Počet osob (dospělých a dětí zvlášť)
  Vzkaz:
  (povinná položka)
  Kontrolní kód (opište kontrolní kód)
   
   

  zpět na chaty a chalupy v Beskydech
  Chata JEZ - chata k pronájmuChata JEZ - pronájem chatyChata JEZ - pronájem chatyChata JEZ - chata k pronájmuChata JEZ - chata k pronájmuChata JEZ - pronájem chaty
  Mapa není k dispozici.
   

  Další pronájmy chat a chalup jsou k dispozici na stránce e Chalupy CZ.
  Máme pro Vás také stránku s penziony Beskydy.
  nebo hledejte více ubytování v Beskydech: seznam ubytování Beskydy.